Biuro Nauki, Strategii i Rozwoju

Nasz zespół

  • Mikołaj Gurdała
    Dyrektor Biura – EIT Health, strategia uczelni

    +48 42 272 5404
    mikolaj.gurdala@umed.lodz.pl

  • Aneta Andrzejczyk
    Zastępca Dyrektora – Horizon 2020, EIT Health

    +48 42 272 5445
    aneta.andrzejczyk@umed.lodz.pl

  • Malwina Łańcuchowska
    zarządzanie ryzykiem

    +48 42 272 5445 ; +48 502 447 578
    malwina.lancuchowska@umed.lodz.pl

  • Joanna Włodarczyk
    zarządzania nauką, projekty krajowe

    +48 42 272 5445 ; +48 506 209 336
    joanna.wlodarczyk@umed.lodz.pl

  • Magdalena Dąbrowicz-Rzeczycka
    projekty inwestycyjne, projekty krajowe

    magdalena.rzeczycka@umed.lodz.pl
    +48 42 272 5445 ; +48 799 092 107

  •  

    Tomasz Jasiński
    projekty inwestycyjne

    +48 42 272 5445 , +48 785 911 503
    tomasz.jasinski@umed.lodz.pl

  •  

    Maciej Michalak
    projekty inwestycyjne

    +48 42 272 5445, +48 785 911 557
    maciej.michalak@umed.lodz.pl

  • Jarosław Horodecki
    Kierownik Działu Projektów – fundusze strukturalne, projekty krajowe

    +48 42 272 5445
    jaroslaw.horodecki@umed.lodz.pl

  •  

    Edyta Czerwińska
    projekty krajowe (NCN, NCBiR)

    +48 42 272 5445
    edyta.czerwinska@umed.lodz.pl

  •  

    Romana Łaski
    projekty krajowe (NCN, NCBiR)

    +48 42 272 5445
    romana.laski@umed.lodz.pl

  •  

    Mateusz Szymczyk
    fundusze strukturalne, projekty krajowe

    +48 42 272 5445
    mateusz.szymczyk@umed.lodz.pl

  •  

    Katarzyna Danisz
    fundusze strukturalne, projekty krajowe, Horizon 2020, EIT Health

    +48 42 272 5420
    katarzyna.danisz@umed.lodz.pl

  • Justyna Strumiłło
    Kierownik Działu Współpracy Zagranicznej – projekty międzynarodowe, umowy o współpracy, ERASMUS+, Campus Europea

    +48 42 272 5440
    justyna.strumillo@umed.lodz.pl

  • Anna Pawłowska
    delegacje zagraniczne

    +48 42 272 5403
    anna.pawlowska@umed.lodz.pl

  •  

    Agnieszka Szczerbicka
    delegacje zagraniczne

    +48 42 272 5440
    agnieszka.szczerbicka@umed.lodz.pl

  •  

    Aleksandra Karaś
    ERASMUS+, Campus Europea, szkoły letnie

    aleksandra.karas@umed.lodz.pl
    +48 42 272 5441

  •  

    Aleksandra Leśnikowska
    ERASMUS+, Campus Europea, szkoły letnie

    +48 42 272 5441
    aleksandra.lesnikowska@umed.lodz.pl

  •  

    Wojciech Dyniak
    ERASMUS+, Campus Europea

    +48 42 272 5156
    wojciech.dyniak@umed.lodz.pl

  •  

    Agata Wiśniewska
    Kierownik Działu Projektów

    +48 42 272 5445
    agata.wisniewska@umed.lodz.pl

  •  

    mgr Sylwia Marszałek
    Specjalista ds. projektów. Fundusze Strukturalne, Projekty Krajowe

  •  

    Kinga Zel
    Samodzielny referent

    +48 42 272 5787
    kinga.zel@umed.lodz.pl

 

Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Al. Kościuszki 4
90-419 Łódź
NIP 725 18 43 739
REGON 473 073 308

Znajdź nas na mapie