Biuro Nauki, Strategii i Rozwoju

Nasz zespół

  • Jarosław Horodecki
    DYREKTOR BIURA

    +48 42 272 5445
    jaroslaw.horodecki@umed.lodz.pl

  • Aneta Andrzejczyk
    Zastępca Dyrektora – Horizon 2020, EIT Health

    +48 42 272 5445, +48 785 911 548
    aneta.andrzejczyk@umed.lodz.pl

  •  

    Kinga Zel
    HORIZON 2020, EIT HEALTH

    +48 42 272 5787
    kinga.zel@umed.lodz.pl

  • Agata Wiśniewska
    HORIZON 2020, EIT HEALTH

    +48 42 272 5445
    agata.wisniewska@umed.lodz.pl

  • Maciej Michalak
    KIEROWNIK SEKCJI PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH

    +48 42 272 5445, +48 785 911 557
    maciej.michalak@umed.lodz.pl

  • Agnieszka Barczyńska
    projekty inwestycyjne

    tel. +48 785 911 615
    agnieszka.barczynska@umed.lodz.pl

  •  

    Tomasz Jasiński
    PROJEKTY INWESTYCYJNE

    +48 42 272 5445 , +48 785 911 503
    tomasz.jasinski@umed.lodz.pl

  • Joanna Włodarczyk
    zarządzanie nauką, projekty krajowe

    +48 42 272 5445 ; +48 506 209 336
    joanna.wlodarczyk@umed.lodz.pl

  •  

    Edyta Czerwińska
    projekty krajowe (NCN, NCBiR)

    +48 42 272 5445
    edyta.czerwinska@umed.lodz.pl

  • Natalia Cieślińska
    PROJEKTY KRAJOWE (NCN, NCBIR)

    +48 42 272 54 45
    natalia.cieslinska@umed.lodz.pl

  • Malwina Łańcuchowska
    ZARZĄDZANIE RYZYKIEM, ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, FUNDUSZE STRUKTURALNE, KONTROLA ZARZĄDCZA

    +48 42 272 5445 ; +48 502 447 578
    malwina.lancuchowska@umed.lodz.pl

  • Cezary Lipiński
    ARCHITEKTURA PROCESOWA I ARCHITEKTURA KORPORACJI, EIP AHA

    +48 601 075 703
    cezary.lipinski@umed.lodz.pl

  • Katarzyna Danisz
    fundusze strukturalne, projekty krajowe, Horizon 2020

    +48 42 272 5420
    katarzyna.danisz@umed.lodz.pl

  • Sylwia Horodecka
    FUNDUSZE STRUKTURALNE, PROJEKTY KRAJOWE

    +48 42 272 54 42
    sylwia.horodecka@umed.lodz.pl

  • Barbara Orłowska
    FUNDUSZE STRUKTURALNE, PROJEKTY KRAJOWE

    +48 42 272 54 39
    barbara.orlowska@umed.lodz.pl

  • Mateusz Szymczyk
    fundusze strukturalne, projekty krajowe

    +48 42 272 5445
    mateusz.szymczyk@umed.lodz.pl

  • Marika Wardecka
    FUNDUSZE STRUKTURALNE, PROJEKTY KRAJOWE

    +48 42 272 54 42
    marika.wardecka@umed.lodz.pl

  • Emilia Wojciechowska
    FUNDUSZE STRUKTURALNE, PROJEKTY KRAJOWE

    +48 42 272 54 42
    emilia.wojciechowska@umed.lodz.pl

  • Justyna Strumiłło
    KIEROWNIK DZIAŁU WSPÓŁPRACY ZAGRANICZNEJ-DELEGACJE ZAGRANICZNE PRACOWNIKÓW, UMOWY BILATERALNE, ERASMUS+

    +48 42 272 5440
    justyna.strumillo@umed.lodz.pl

  • Agnieszka Szczerbicka
    DELEGACJE ZAGRANICZNE, ERASMUS+ (WYJAZDY PRACOWNIKÓW KA 103)

    +48 42 272 5440
    agnieszka.szczerbicka@umed.lodz.pl

  • Aleksandra Karaś
    ERASMUS +(WYJAZDY/PRZYJAZDY STUDENTÓW ), UMOWY BILATERALNE, KA 107

    +48 42 272 5441
    aleksandra.karas@umed.lodz.pl

  • Wojciech Dyniak
    ERASMUS+(WYJAZDY/PRZYJAZDY STUDENTÓW)

    +48 42 272 5156
    wojciech.dyniak@umed.lodz.pl

  • Gracja Mecwaldowska-Domańska
    ERASMUS+ (PRZYJAZDY STUDENTÓW), UMOWY BILATERALNE

    +48 42 272 54 41
    gracja.mecwaldowska-domanska@umed.lodz.pl

Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Al. Kościuszki 4
90-419 Łódź
NIP 725 18 43 739
REGON 473 073 308

Znajdź nas na mapie