Strefa Obsługi Studenta

Nasz zespół

  • Justyna Wojtczak
    Dyrektor Biura Obsługi Studiów

    +48 42 272 5007; +48 785 911 608
    justyna.wojtczak@umed.lodz.pl

  • Agnieszka Płacek
    Kierownik Działu Planowania Dydaktyki

    Elektroniczny System Obsługi Studenta, rezerwacja sal

    +48 42 272 5008; +48 781 911 609
    agnieszka.placek@umed.lodz.pl

  • Izabela Binasiak
    Specjalista ds. procesu kształcenia

    Elektroniczny System Obsługi Studenta, weryfikacja planów zajęć

    +48 42 272 5005; 785 911 610
    izabela.binasiak@umed.lodz.pl

  • Arkadiusz Musiał
    Specjalista ds. procesu kształcenia

    Elektroniczny System Obsługi Studenta, weryfikacja planów zajęć

    +48 42 272 5004; 785 911 613
    arkadiusz.musial@umed.lodz.pl

  • Paulina Gajewska
    Specjalista ds. procesu kształcenia

    Elektroniczny System Obsługi Studenta, weryfikacja planów zajęć, rezerwacja sal

    +48 42 272 5006; 797 604 079
    paulina.gajewska@umed.lodz.pl

  • Anna Sadzyńska
    Kierownik Działu Rekrutacji I Kształcenia

    Rekrutacja, kształcenie

    +48 42 272 5181; 785 911 584
    anna.sadzynska@umed.lodz.pl

  • Anna Urbaniak
    Specjalista ds. rekrutacji

    Rekrutacja (cudzoziemców), obsługa organizacji studenckich

    +48 42 272 5208; 799 092 100
    anna.urbaniak@umed.lodz.pl

  • Wojciech Maniak
    Specjalista ds. kształcenia

    Kształcenie, akty prawne, postępowanie dyscyplinarne studentów oraz doktorantów.

    +48 42 272 51 81
    wojciech.maniak@umed.lodz.pl

  • Katarzyna Kubisiak
    Samodzielny Referent Ds. Organizacji Studenckich

    Rekrutacja, Obsługa Organizacji Studenckich

    +48  42 272 51 80
    katarzyna.kubisiak@umed.lodz.pl

     

  • Ewa Nowak
    specjalista ds. stypendiów

    Wydział Nauk o Zdrowiu – kierunek Dietetyka; Ratownictwo medyczne; Koordynowana opieka senioralna;
    Doktoranci
    tel.: 42 272 51 46;
    Strefa Obsługi Studenta / pok. 205
    ewa.nowak@umed.lodz.pl

  • Michał Okrasa
    Doradca zawodowy

    Warsztaty, doradztwo, oferty pracy, targi pracy

    +48 42 272 5085; +48 785 911 602
    michal.okrasa@umed.lodz.pl

  • Justyna Stańczyk-Tomaszewska
    Doradca zawodowy

    Warsztaty, doradztwo, oferty praktyk/staży

    +48 42 272 5086
    justyna.stanczyk@umed.lodz.pl

  • Anna Przewoźniak
    Doradca zawodowy

    Doradca zawodowy

    Warsztaty, doradztwo, realizacja projektów unijnych
    +48 42 272 5118, +48 797 604 083
    anna.przewozniak@umed.lodz.pl

     

  • Wojciech Wasiak
    Samodzielny referent ds. badań ankietowych

    Badanie losów zawodowych absolwentów, realizacja projektów unijnych

    +48 42 272 5086
    wojciech.wasiak@umed.lodz.pl

  • Maria Religa
    Specjalista ds. Osób Niepełnosprawnych

    Wsparcie studentów niepełnosprawnych
    i przewlekle chorych, stypendia specjalne

    +48 42 272 5209; +48 799 092 101
    maria.religa@umed.lodz.pl

  • Katarzyna Rożniata
    Koordynator AZS-u

    Obsługa Akademickiego Związku Sportowego

    +48 669 592 634
    katarzyna.rozniata@umed.lodz.pl

Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Al. Kościuszki 4
90-419 Łódź
NIP 725 18 43 739
REGON 473 073 308

Znajdź nas!