Aktualności

  • Opublikowano: 2 października 2018

Dzień Organizacyjny 2018 – witamy w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi!


Kolejna, 6. edycja Dnia Organizacyjnego za nami! 1 października, w Centrum Dydaktycznym UM, nowo przyjętych studentów uczelni powitali prof. Janusz Piekarski, Prorektor ds. Organizacyjnych i Studenckich, Dziekani i Prodziekani poszczególnych wydziałów oraz przedstawiciele Samorządu Studentów.

Studenci 1-szego roku mieli doskonałą okazję do poznania uczelni i wydziału od mniej formalnej strony. Starsi koledzy udzielali im rad, jak przetrwać na 1-szym roku, a także przybliżali prawa i obowiązki studenta.

W programie wydarzenia przewidziano wiele atrakcji oraz konkursów. Wszyscy uczestnicy mogli sprawdzić się między innymi we wspólnej zabawie BOS-u, URSS oraz AZS-u – WEJDŹ do GRY z UMEDEM. Inicjatywa ta połączona z integracją, sprawdzianem wiedzy na temat uczelni oraz aktywnością sportową spotkała się z dużym zainteresowaniem studentów.

W Centrum Dydaktycznym swoją ofertę zaprezentowały koła naukowe i organizacje studenckie – Samorząd Studentów, AZS UMED, PTSS, IFMSA, IAESTE, STN, Koło Pielęgniarstwa i Położnictwa, Koło Ratowników Medycznych, Młoda Farmacja, Chór Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a także wiele innych.

Dziękujemy, że byliście z nami!
Biuro Obsługi Studiów

Podziel się na:

Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Al. Kościuszki 4
90-419 Łódź
NIP 725 18 43 739
REGON 473 073 308

Znajdź nas!