Czcionka A- A A+

Tag: warsztaty

Zdalne Zdolności – vol. 7

  • 30 listopada 2021

Jeśli chcesz uczynić naukę i pracę zdalną bardziej efektywną konieczne jest poznanie nowoczesnych narzędzi informatycznych i rozwój kompetencji cyfrowych. Jak to zrobić? Akademickie Biuro Karier po raz kolejny przybywa z pomocą i zaprasza na warsztat „Zdalne zdolności”

Leczenie alergii – Gemini Polska

  • 30 listopada 2021

Gemini Polska i Uniwersytet Medyczny w Łodzi zapraszają studentów i absolwentów Farmacji na bezpłatne spotkanie z cyklu #WEBINARIUMDLAMEDYKA. Szkolenie poświęcone będzie tematyce – Leczenie alergii.

List do M. – czego sobie życzysz?

  • 30 listopada 2021

W tej zaczynającej się świątecznej pogoni znajdź czas dla siebie i tak bez okazji zastanów się czego sobie życzysz? Na warsztacie dodamy szczypty sprawczości. Chcesz dowiedzieć się więcej – koniecznie zapisz się na warsztat i nie zapomnij o swojej liście życzeń!

Kreatywne Metody Przekazywania Wiedzy

  • 15 listopada 2021
Drogi Nauczycielu Akademicki zapraszamy na warsztat  „Kreatywne Metody Przekazywania Wiedzy”, na którym zostaną omówione oraz zaprezentowane sprawdzone praktyki trenerskie, które pomogą w projektowaniu angażujących zajęć dydaktycznych.

ZDALNE ZDOLNOŚCI

  • 9 listopada 2021

Jeśli chcesz uczynić naukę i pracę zdalną bardziej efektywną konieczne jest poznanie nowoczesnych narzędzi informatycznych i rozwój kompetencji cyfrowych. Jak to zrobić? Akademickie Biuro Karier wychodzi z pomocą i zaprasza na warsztat „Zdalne zdolności”.

Kreatywne Metody Przekazywania Wiedzy

  • 30 września 2021
Drogi Nauczycielu Akademicki – rozpocznij z nami rok akademicki 2021/2022. Zapraszamy na warsztat  „Kreatywne Metody Przekazywania Wiedzy”, na którym zostaną omówione oraz zaprezentowane sprawdzone praktyki trenerskie, które pomogą w projektowaniu angażujących zajęć dydaktycznych.
« Older Posts
godło Polski

Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Al. Kościuszki 4
90-419 Łódź
NIP 725 18 43 739
REGON 473 073 308

Znajdź nas!

BIP