Tag: abk

Wypalenia zawodowe i rozwój pracowników

  • 9 marca 2022

Zapraszamy pracowników administracyjnych oraz nauczycieli akademickich na warsztat „Wypalenie zawodowe i rozwój pracowników”. Zarezerwuj sobie czas 30 marca 2022 w godz. 09:30-15:30 i podnieść swój poziom satysfakcji z pracy zawodowej.

Robot w Ochronie Zdrowia. Webinar z twórcą robotów.

  • 9 marca 2022

Zapraszamy na spotkanie z twórcą robotów Michałem Wawiórko. Pan Michał zajmuje się budowaniem bardzo nietypowych robotów, których zadaniem jest wykonywanie najcięższych zadań, zajmujących najwięcej czasu.

Roboty Wizlink ułatwiają pracę biurową – realizują najnudniejsze zadania, ale że się nimi nie nudzą to robią to z wielkim skupieniem i należytą starannością, nie robią przy tym błędów.

(KC) POTAS WĘGIEL, czyli warsztat o relacjach

  • 14 lutego 2022

W relacjach z innymi kierujesz się sercem czy rozumem? Masz szósty zmysł do poznawania ludzi czy raczej opierasz się na pięciu? Dlaczego przy jednej osobie czujesz się swobodnie, przy innej zabawnie a ktoś Cię krępuje? Czy istnieje jakaś wskazówka na zbudowanie bliskiej relacji? Zastanówmy się nad tym wspólnie już 08 marca 2022.

Warsztat „W drodze do celu”

  • 24 stycznia 2022

Warsztat „W drodze do celu” dotyczy planowania i osiągania założonych celów. Zostaną omówione na nim sposoby wyznaczania celu i narzędzia, dzięki którym będzie możliwa ich realizacja.

Kreatywne Metody Przekazywania Wiedzy

  • 15 listopada 2021
Drogi Nauczycielu Akademicki zapraszamy na warsztat  „Kreatywne Metody Przekazywania Wiedzy”, na którym zostaną omówione oraz zaprezentowane sprawdzone praktyki trenerskie, które pomogą w projektowaniu angażujących zajęć dydaktycznych.

ZDALNE ZDOLNOŚCI

  • 9 listopada 2021

Jeśli chcesz uczynić naukę i pracę zdalną bardziej efektywną konieczne jest poznanie nowoczesnych narzędzi informatycznych i rozwój kompetencji cyfrowych. Jak to zrobić? Akademickie Biuro Karier wychodzi z pomocą i zaprasza na warsztat „Zdalne zdolności”.

« Older Posts
godło Polski

Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Al. Kościuszki 4
90-419 Łódź
NIP 725 18 43 739
REGON 473 073 308

Znajdź nas!

BIP