Biuro Nauki, Strategii i Rozwoju

Nasz zespół

  • Jarosław Horodecki
    DYREKTOR BIURA

    +48 42 272 54 45, 785 911 524
    jaroslaw.horodecki@umed.lodz.pl

  • Aneta Andrzejczyk
    ZASTĘPCA DYREKTORA BIURA NAUKI, STRATEGII I ROZWOJU
    Horizon Europe, EIT Health, EU4HEALTH

    +48 785 911 548
    aneta.andrzejczyk@umed.lodz.pl

  • dr n. med. Paulina Hejduk
    Kierownik Centrum Wsparcia Nauki

    +48 723 991 190
    paulina.hejduk@umed.lodz.pl

  • Justyna Strumiłło
    KIEROWNIK DZIAŁU WSPÓŁPRACY ZAGRANICZNEJ-DELEGACJE ZAGRANICZNE PRACOWNIKÓW, UMOWY BILATERALNE, ERASMUS+

    +48 42 272 5440
    justyna.strumillo@umed.lodz.pl

  •  

    Tomasz Jasiński
    Koordynator ds. zrównoważonego rozwoju

    +48 42 272 5445 , +48 785 911 503
    tomasz.jasinski@umed.lodz.pl

  •  

    Piotr Jagiełło
    Główny architekt biznesowy

    +48 42 272 5445 , +48 785 911 503
    piotr.jagiełło@umed.lodz.pl

  • Agnieszka Barczyńska
    projekty inwestycyjne

    tel. +48 785 911 615
    agnieszka.barczynska@umed.lodz.pl

  •  

    Przemysław Bazan
    fundusze strukturalne, projekty krajowe

    tel. +48 887 860 560
    przemysławbazan@umed.lodz.pl

  • Katarzyna Danisz
    fundusze strukturalne, projekty krajowe, Horizon 2020, doktoraty wdrożeniowe

    +48 42 272 54 45
    katarzyna.danisz@umed.lodz.pl

  •  

    mgr Aleksandra Gilewicz   
    fundusze strukturalne, projekty krajowe (w tym NCBiR)

    +48 502 447 655
    aleksandra.gilewicz@umed.lodz.pl

  • mgr Wioletta Komorowska 
    fundusze strukturalne, projekty krajowe

  •  

    mgr Marcin Morawski
    projekty infrastrukturalne

    +48 885 246 342
    marcin.morawski@umed.lodz.pl

  •  

    mgr Ewa Kustosz  
    fundusze strukturalne, projekty krajowe

    +48 887 860 552
    ewa.kustosz@umed.lodz.pl

  • mgr Alina Ochrytkow
    fundusze strukturalne, projekty krajowe

    +48 887 860 261
    alina.ochrytkow@umed.lodz.pl

  • Karolina Słoczyńska
    fundusze strukturalne, projekty krajowe

    +48 785 911 506
    karolina.sloczynska@umed.lodz.pl

  •  

    mgr Katarzyna Sufleta
    fundusze strukturalne, projekty krajowe

    +48 887 860 667
    katarzyna.sufleta@umed.lodz.pl

  • mgr Mateusz Szymczyk
    fundusze strukturalne, projekty krajowe (w tym NCBiR)

    +48 602 673  693
    mateusz.szymczyk@umed.lodz.pl

  • mgr Marika Wardecka
    FUNDUSZE STRUKTURALNE, PROJEKTY KRAJOWE

    +48 785 911 623
    marika.wardecka@umed.lodz.pl

  •  

    mgr Emilia Wojciechowska
    fundusze strukturalne, projekty krajowe (w tym NCBiR)

    +48  885 664 410
    emilia.wojciechowska@umed.lodz.pl

  • Joanna Włodarczyk
    Koordynator obszaru nauki, zarządzanie nauką, projekty krajowe

    +48 42 272 5445 ; +48 506 209 336
    joanna.wlodarczyk@umed.lodz.pl

  •  

    Edyta Czerwińska
    Koordynator ds. krajowych projektów naukowych  (NCN)

    +48 42 272 5445   +48 785 911 599
    edyta.czerwinska@umed.lodz.pl

  •  

    Katarzyna Milbrandt
    obszar nauki, zarządzanie nauką

    +48 42 272 5445  +48  501 517 027
    katarzyna.milbrandt@umed.lodz.pl

  •  

    Magdalena Orłowska
    krajowe projekty naukowe (NCN)

    +48 42 272 544    +48 887 761 855
    magdalena.orlowska@umed.lodz.pl

  •  

    Edyta Bajer
    krajowe projekty naukowe (NCN)

    +48 42 272 5445  +48 887 761 854
    edyta.bajer@umed.lodz.pl

  •  

    Kinga Zel
    HORIZON EUROPE, EU4HEALTH

    +48 797 604 088
    kinga.zel@umed.lodz.pl

  • Iwona Stefanek
    fundusze strukturalne, projekty krajowe

    +48 42 272 54 42
    iwona.stefanek@umed.lodz.pl

  • Ewelina Łojewska
    HORIZON EUROPE, EIT HEALTH, INTERREG, ERASMUS KA2

    ewelina.lojewska@umed.lodz.pl
    www.linkedin.com/in/ewelina-lojewska/

  • Sylwia Horodecka
    FUNDUSZE STRUKTURALNE, PROJEKTY KRAJOWE

    +48 42 272 54 42
    sylwia.horodecka@umed.lodz.pl

  • Agata Wiśniewska
    HORIZON EUROPE, EIT HEALTH

     +48 785 911 619
    agata.wisniewska@umed.lodz.pl

  • Agnieszka Szczerbicka
    ERASMUS+ (wyjazdy/ przyjazdy pracowników)

    +48 42 272 5440
    agnieszka.szczerbicka@umed.lodz.pl

  • Aleksandra Karaś
    ERASMUS +

    +48 42 272 5441
    aleksandra.karas@umed.lodz.pl

  • Wojciech Dyniak
    ERASMUS+  Project Manager (wymiana międzynarodowa studentów)

    +48 42 272 5156
    wojciech.dyniak@umed.lodz.pl

  • Gracja Mecwaldowska-Domańska
    ERASMUS+  Project Manager KA10107 (wyjazdy studentów)

    +48 42 272 54 41
    gracja.mecwaldowska-domanska@umed.lodz.pl

  •  

    Kinga Kosiorek
    ERASMUS+ (wyjazdy na praktyki)

    +48 +42 272 54 41
    kinga.kosiorek@umed.lodz.pl

  •  

    Janina Siejka
    ERASMUS+ (incoming students)

    +48 +42 272 54 40
    janina.siejka@umed.lodz.pl

  • Dominika Kuczyńska
    ERASMUS+

    +48 +42 272 54 40
    dominika.kuczynska@umed.lodz.pl

  • dr Andrzej Siemaszko
    HORIZON EUROPE, NCBIR

    andrzej.siemaszko@umed.lodz.pl

Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Al. Kościuszki 4
90-419 Łódź
NIP 725 18 43 739
REGON 473 073 308

Znajdź nas!